Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anal fissur ameliyatı sonrası şiddetli ağrı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anal fissur ameliyatı sonrası şiddetli ağrı
Anal fissur ameliyatı sonrası şiddetli ağrı 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 1  
Iyigeceler hocam, 35 yasindayim. Bir ay önce anal fissur ameliyati oldum. ankara …………………………………….. hastanesinde. hersey yolundaydi ama 2 haftadir cok siddetli agrilarim var.beni ameliyat eden doktoruma ulasamadim baska bir doktora kontrole gittim krem ilaclar verdi ama gecmedi haalaaa siddetle agriyor ozellikle diskilamadan sonra ve hic gecmiyor ...keske ameliyat olmasaydiimmm ...vajinamla makat arasinda da sertlik var bayaa hemde. …………………………………….., …………………………………….. ve …………………………………….. kullaniyorm.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anal fissur ameliyatı sonrası şiddetli ağrı 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda, anal fissür veya makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanısı ile ameliyat geçirdiğinizi ve sonrasında şiddetli makat ağrısı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-agri.html) yakınmanız olduğunu belirtmişsiniz. Ekibimiz sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorularla ilgili yorum yapmamaktadır. Sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili farklı bir cerrahın hastanın güncel durumunu bilmeden yorum yapması bir yarar sağlamayacağı gibi, hasta ve yakınlarının zihninde durumu daha karmaşık hale getirebilir. Bazı durumlarda ameliyatı gerçekleştiren cerraha; tayin, görev değişimi, izin veya hastanın farklı ilde bulunması gibi nedenlerle ulaşmak mümkün olmayabilir. Bu durumda sizin yaptığınız gibi, doğru yaklaşım ameliyatın gerçekleştirildiği kuruluştaki cerraha veya mümkün değilse aynı kurumdaki farklı bir cerraha başvurarak sorunun çözümünü sağlamaktır. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1