Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta çatlak için Botoks randevusu
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta çatlak için Botoks randevusu
Makatta çatlak için Botoks randevusu 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
merhaba
bundan 2 hafta önce kolonoskopi ve endoskopiye girdim.
kolonoskopi sonucunda hemoroid ve çatlak oldugu ortaya çıktı.
kolonoskopi oldugum yerde hemoroidlerime lazer tedavisi yapıldı.
fakat çatlak için gittiğim yerde tedavi olmadıgı için bişey yapılmadı.
ordaki doktorum bıçak altına yatma,çatlagın için botoks yöntemi var .bunun yaptır dedi.
2 haftadır azıcık dışkıma kan geliyor.hatta sebze yediğim günler gelmedi düzeldi dedim.
fakat aksamları et yemeği başladım an tekrar dışkıma kan gelmeye ve arkasından da makatım yanmaya başladı.
ne yapmam gerekiyor.?
botoks işlemine size randevu aldıgım gün içinde yapılıyormu ?
eğer yapılıyorsa gelmeden önce yapmam gereken bir şey varmıdır?
teşekkkürler
glcylc (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 09/08/2016 17:11 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta çatlak için Botoks randevusu 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda yakın zaman önce size gastroskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/gastroskopi.html) ve
kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) tetkikleri uygulandığını ve sonucunda hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) ile makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur.html) belirlendiğini yazmışsınız. Ayrıca, hemoroid sorununuz için infrared koagülasyon tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur-icin-ameliyatsiz-tedavi-yontemleri.html) uygulandığını belirtmiş ve ekibimizden Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html) konusunda detayları öğrenmek istemişsiniz. Makat çatlağı için Botoks tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-catlak-anal-fissur-icin-ameliyatsiz-tedavi.html), gayet etkin ve yaygın olarak kullandığımız bir yöntemdir ve hamile ile lohusalar dışındaki 18-70 yaş aralığındaki kişilere uygulanmaktadır. Makat muayenesini (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-muayenesi.html) takiben makat çatlağı veya anal fissür (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) belirlenen hastalara, şayet ekibimiz tarafından uygun bulunursa, bir aşı uygulaması şeklinde kısa sürede uygulanabilen basit ve etkin bir tedavi yöntemidir. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1