Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Lazerle kapanmayan makat çatlağı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Lazerle kapanmayan makat çatlağı
Lazerle kapanmayan makat çatlağı 5 Yıl, 2 Ay önce Karma: 1  
Iyi akshamlar doktor. Size Bakuden yaziyorum. Ben 8 ay once amelyat oldum. Lazerle uzerine dikish de atildi. Spazm da goturmek icin dishariya dikish de atildi. Iyileshmeye dogru gidiyordum tam 3 . ayimda cocugu kucagima aldim bu zaman dikish yerimde acilma hiss etdim ve oteki gun kanama gordum. 3-4 gun kanamam oldu. Merhem , fitil koydum. Ama her ayda bir kere , 20 gunden bir 15 gunden bir kanamam oluyor ama cok az. Bakude doktora gosterdim aynayla bakti kucuksede catlagim belkide daha da araladi. Spazm oldugunu soyledi.Baktiktan sonra 3 gun kanama oldu. Nitroqliserin merhemi koydum simdi kanama yok. Acaba doktor boyle durumda chatlak kronukleshe bilirmi? Eger dikkat edersem chatlak iyileshirmi? Bugun artik 8. Ayim bitti. Aynayla baktiginda chatlagi biraz daha acarak yeni yara yerin daha cabuk iyileshmesi dogrumu? Teshekkurler.
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Lazerle kapanmayan makat çatlağı 5 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Mesajınızda, makat çatlağı ameliyatı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) geçirdiğinizi ve halen sorunlarınızın devam ettiğini belirtip, ekibimizden bu konuda görüş talebinde bulunmuşsunuz. Ekibimiz ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili yorum yapmamaktadır, nitekim sanal ortamda farklı bir cerrahın hastanın güncel durumunu bilmeden bir ameliyat hakkında yorum yapması bir yarar sağlamayacağı gibi, hasta ve yakınlarının zihninde durumu daha karmaşık hale getirebilir. Ayrıca, sosyal medya ve forum üyelerimizin % 65’i il dışı ve yurt dışı hastalardan oluştuğu için, bu hasta grubunda uygulamamızda bir değişiklik yapmamaktayız Lütfen sorularınız için ilgili ameliyatı gerçekleştiren cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve mevcut sorularınızı kendisine aktarınız. Yaşadığınız ülkedeki Tıp Fakülteleri’nde, mevcut sorunun çözümü mümkündür. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1