Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Terslik
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Terslik
Terslik 9 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Doktor bey ben 1.5 sene once ters iliskiye girdim ve ve o esnada sanki bir patlama hissettim. Sonrasında kanamam oldu doktor keremle geçirir bir daha da ters iliski olmadı ama bu sene son iki adet dönemimde kanama kısa süreli de olsa tekrarladı. Uzun süredir de kaşıntı şikayetim var. Krem tedavisi yanlis bir yöntem miyidi? Sıkıntı ne olabilir?
Catlakk (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 27/08/2014 12:35 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Terslik 9 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Sanırım geçmişte makat yolu ile cinsel temas (arkadan ilişki, anal seks, ters ilişki) sonrasında başlayan yakınmalarınız nedeni ile başvurduğunuz meslektaşımızın önerdiği makat kremini (www.hemoroiduzmani.com/127/cerrahi-disi-...viler/merhemler.html) kullanmanıza rağmen makattan kanama ve makatta kaşıntı gibi yakınmalarınız devam etmekte olduğunu belirtmişsiniz. Burada ‘’makat kremi tedavisi yanlıştır’’ sonucuna varmak yerine, makat yolu ile cinsel temas (arkadan ilişki, anal seks, ters ilişki) sonrasında birçok hastalık gelişebildiğini bilmekte yarar vardır. Bunlar: makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html) ve gaz kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) görülen bazı hastalıklardır. Bu tür bir durumda, sizin yapmış olduğunuz gibi, kesinlikle makat yolu ile cinsel temastan uzak durulmalıdır. Bir Genel Cerrahi Uzmanı’na (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html) muayene olunması yarar sağlar, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1