Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Sigmoidoskopide iç hemoroid için ek tetkik
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Sigmoidoskopide iç hemoroid için ek tetkik
Sigmoidoskopide iç hemoroid için ek tetkik 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba.2 ayda 2 kez dışkıda kan görmem sebebiyle genel cerraha basvurdum.Sigmoidoskopi yontemiyle inceleme oldu.Bulgularda sigmoid ve rektum normaldi
ve 1.derece ic hemoroid tespit edildiği yazıyordu.Simdi yine ara sıra diski üstünde kan görüyorum.Ek tetkike ihtiyaç var mıdır sizce?Yaş 25 aile öyküsü yok.
ahmet91 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 03/08/2016 12:16 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Sigmoidoskopide iç hemoroid için ek tetkik 7 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda, dışkıda kan (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskida-kan.html) yakınması ile bir Genel Cerrahi Uzmanı’na (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/genel-ce...ilecek-noktalar.html) başvurduğunuzu ve kendisinin size sigmoidoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/sigmoidoskopi.html) tetkiki uyguladığını ve hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) sorunu saptadığını yazmış ve ekibimizden dışkıda kan (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskida-kan.html) sorununuz için ek tetkik gereği olup olmadığını öğrenmek istemişsiniz. Üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz, sanal ortamda herhangi bir tetkikin sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Lütfen sizden bu tetkiki talep eden veya gerçekleştiren meslektaşlarımıza tekrar başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin.

İkinci görüş almak için, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Taviloğlu Proktoloji’nin; SGK, SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması yoktur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1