Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Büyük abdest yaptıktan sonra kanamam oluyor
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Büyük abdest yaptıktan sonra kanamam oluyor
Büyük abdest yaptıktan sonra kanamam oluyor 3 Yıl, 3 Ay önce Karma: 1  
merhaba Korhan bey benim hemen hemen her büyük abdestini yaptıktan sonra kanamam oluyor ama beni korkutan küçük abdestimi yaparken gaz çıkardığımda hem kanama hemde yağ gibi et parçalarıda geliyor bu beni korkutan tek şey ve iç çamaşırını hergün değiştiriyorum kan lekesi oluyor çünkü ilk ağrım olduğunda doktora bikaçdefa gittim ama Nebi tedavi önerdi nede bı amaliyat edelim dedi hatta çok acı çekiyordum yalvardım amaliyat yap yoksa ben jiletle kesicem demiştim can havliyle doktorda 2 ncı evrede bu amaliyat olmaz demişti oyüzden kim ne onerdiyse yaptım neler yedim neler içtim fayda etmedi bı tanıdık bi fitille ishal tozu önerdi acını dindir ama kanama olayına engel olamazsın malesef demişti doğru çıktı hiç acım sancım kalmadı 3 günde geçti 6 senedir geçmeyen çilem ama artık buaralar fazlalasmaya başladı bide yağ gibi parça gelmesi beni tedirgin etmeye başladı bana öneriniz nedir Korhan bey ?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Büyük abdest yaptıktan sonra kanamam oluyor 3 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makattan kanama: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), iltihabi bağırsak hastalığı, bağırsak polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html) ve cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html) nedeni ile olabilir. Makat çatlağında sıklıkla dışkılamayı takiben birkaç damla kan görülür ve makattan yoğun kanama durumunda ise, kolonoskopi gibi bazı tetkikler yapmak gerekir. Bulunduğunuz bölgede bir İç Hastalıkları (Gastroenteroloji) veya Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1