Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anismus derdinden Botox ile kurtulmak mümkün mü?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anismus derdinden Botox ile kurtulmak mümkün mü?
Anismus derdinden Botox ile kurtulmak mümkün mü? 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
İyi günler korhan hocam 2 gün önce size bir soru yöneltmiştim anismus tedavisinde botox kalıcımıdır diye hatırlamışsınızdır büyük ihtimal.
Konuya geleyim hocam ankara da tıp fakultesinde defografi,anal manometri testlerinde anismus tanısı koydu hocam.Bioedfack egzersizleri önerdi 1 sene boyunca yapcaksın dedi korhan hocam yaşım 20 askere gitcem 5 ay sonra sizinde dalınızda başaralı bir doktor olduğunuzu biliyorum.Hastalarınızın biriyle konuştum 3 seansta anismus sıkıntısında kurtardı korhan hocam dedi.Hocam size randevu alıp gelsem beni bu dertten kurtarmanız mümkünmü biliyorum hocam sanal ortamda kesin birsey söylemek mümkün deil ama 5 ay sonra askere gitcem içinde bulunduğum sıkıntıyı düşünün psikolojim bozuldu artık.Yardım edebilirmisin bana hocam ayda 1 felan gelsem botox yapsanız.Teşekküt ederim.
drejjugur (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 28/06/2015 00:21 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anismus derdinden Botox ile kurtulmak mümkün mü? 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Size tekrar geçmiş olsun, belirttiğiniz gibi iki gün önce aynı konudaki sorunuzu (www.taviloglu.com/forum/index.php?option...catid=17&id=5176) yanıtlamıştık. Anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) tedavisinde ortalama üç doz Botoks enjeksiyonu ile değişik çalışmalarda % 70-95 ve ortalama % 80 gibi başarı elde edilmektedir. Bizim sonuçlarımızda birçok hastamızda bu bulgular ile uyumludur. Ancak, takdir edersiniz ki size, ‘’Ankara’dan gönül rahatlığı ile gelin, Botoks ile size kesin çözüm sağlarız’’ gibi iddialı bir açıklama yapmak mümkün değildir. Kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html - bağırsak ve makat hastalıkları) ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz. Ekibimizin SGK, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı gibi sosyal güvenlik kurumları ile anlaşması yoktur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Cvp:Anismus derdinden Botox ile kurtulmak mümkün mü? 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Hocam ilk önce geri dönüş yaptığınız için çok teşekkür ederim.Hocam randevu hattınızı arayıp randevu alcam 1-2 güne kadar.Para önemli degil yeterki beni bu sıkıntıdan kurtarın.Size geldiğimde bioedfack egzersizi uygulamaz direk botox iğnesi yaparsanız gelcem.1 haftaya kadar yanınıza.Teşekkür ederim.
drejjugur (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph

Cvp:Anismus derdinden Botox ile kurtulmak mümkün mü? 8 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Tekrar geçmiş olsun. Anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) tedavisinde, biofeedback (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...nda-biofeedback.html) ve Botoks enjeksiyonunu kullanmaktayız. Sizin durumunuzdaki, özellikli bir tedavi isteyen il dışı hastaların geçmiş deneyimlerimize göre pek mutlu olmadıklarınız gözlemledik. Ekibimiz hasta tedavilerini; hastanın istek veya beklentisine göre değil, hastaya uygun olan yönteme göre düzenlemektedir. Bu tür bir beklentiniz varsa, tedavinizi Ankara’da gerçekleştirecek çok sayıda meslektaşımız bulunmakta ve İstanbul’a kadar zahmet etmenize hiç gerek yok. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 28/06/2015 01:05 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 1