Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta kaşıntı için ne yapmalı?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta kaşıntı için ne yapmalı?
Makatta kaşıntı için ne yapmalı? 8 Yıl önce Karma: 0  
hocam merhaba.yaklasik 8aydir buyuk abdest sonrasi makatta kasintim var.agri sislik vsyok sadece kasinti.gitmedigim doktor kullanmadigim ilac kalmadi.gecmio bu illet.gizli kan seffaf bant kil kurdu parazit kan idrar gaita tahlillerm temizcikti.alerji testim temiz cikti.kolonoskopi yaptirdm temiz cikti.hic bsey yok denilio.ne yapcam ne etcem bilemez durumdayim.yardimci olursaniz sevinirim
gokhan4051 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 09/04/2016 00:21 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta kaşıntı için ne yapmalı? 8 Yıl önce Karma: 7  
Makatta yanma veya kaşıntı: gıdalara bağlı; çay, kahve, karbonatlı içecekler, süt ürünleri (süt, ayran, yoğurt ve peynir), domates, ketçap, çikolata, fındık, kola, bira, kaju, acı, ekşi ve baharatlı gıdaların fazla tüketimi, ilaçlara bağlı: bazı gut, romatizma ve enfeksiyon ilaçlarının kullanımında, enfeksiyonlara bağlı: makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), uçuk (Herpes simpleks virüsü - www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), parazitler (oksiyür veya kıl kurdu), mantar (Candida albicans), frengi (sifiliz), basur (hemoroid - www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), anal kriptit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anal-kriptit.html), ülseratif kolit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), habis melanom, proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html), makatta ıslanma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...akatta-islaklik.html), dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) vb. durumlarda görülür. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1