Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Geçmeyen kanlı ishal
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Geçmeyen kanlı ishal
Geçmeyen kanlı ishal 8 Yıl önce Karma: 0  
Hocam Merhaba,
Aralık 15 ayında aniden başalayan kanlı ishal ( günde 10-15 kere ) ile hastaneye başvurdum.Ben hemeroid sorunu sanar iken, amipli dizanteri teşhisi konuldu. Gelegelelim ………………………. vb ilaçları bir ay kullandım. Bir ay sonra yapılan tahlilde bakteri gözlenmedi. Lakin benim bağırsaklarım bugun itibari ile hala düzelmedi. Hatta 2 ay once gıttıgım gastrolog bır kutu ………………………. yazdı. Onuda kullandım ama bir etkisini gördüm diyemem. Şu anda tuvalete belki 2 ve 3 kere gidiyorum ama hep kanamalı ve ilk ıkınmada sulu, sonrasında normal dışkı geliyor. Ük ve chorn belirtilerinde yazan ateş, kas ağrısı vb belirtilerin bir çoğunu taşımıyorum.Son tahlilde feritinin 8 çıktı ve b12 baya düşüktü. Şimdi b12 hapı kullanıyorum. Ayrıca ………………………. dedikleri bir bitki kapsulu alıyorum.Bazen çok iyi oluyorum.Bazen gurultudan ve dışkılama ihtiyacı hissetmekten sürekli tuvalete gidiyorum.Ama bir miktar sulu kanlı dışkıdan başka yapamıyorum.

Hememroid hastasıyım. Hocam nolur yardım. Benim neyim var? Neden geçmiyor?
aliaslan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 13/04/2016 23:23 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Geçmeyen kanlı ishal 8 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda belirttiğiniz üzere, günde 10-15 kez kanlı ishal yakınmanız için ‘’amipli dizanteri’’ tanısı almışsınız ve ilgili Gastroenterolog meslektaşımız tarafından tedaviniz düzenlenmiş. İlaçlardan yarar görmemeni durumunda sorununuza farklı hekimlerde çare aramak yerine tekrar ilgili hekime başvurarak durumu aktarırsanız, gerekli düzenleme yapılacaktır. Ayrıca, günde 10-15 kez ishal sorunu olan bir kişide, hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/hemoroid-basur.html) tedavisi yapmak mümkün değildir. Bağırsak sorununuz sonlandıktan sonra hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) sorununuza o dönemin koşulları içinde çözüm üretilebilir. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1