Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Nörolojik hastalığa bağlı gaz kaçırma?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Nörolojik hastalığa bağlı gaz kaçırma?
Nörolojik hastalığa bağlı gaz kaçırma? 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhaba benim 10 yildir gaz kacirma problemim var. Kaslarimda yada bagirsaklarimds bir problem gorulmedi. Bagirsaklarim dolu oldugu zaman beni takip eden kotu bir koku var bundan ancak bagirsaklarim bos oldugunda kurtulabiliyorum. Gazim oldugunda basinci hissedip kontrol edebiliyorum. 10 yildir her tuvalet ihtiyacimda yarim saat bekleyerek bagirsaklarimi tamamen bosaltarak sosyal yasamimi devam ettirdim. MS yada baska bir norolojik durum olarabilir mi? Boyle bir vaka ile karsilastiniz mi daha once?
Tesekkur ederim.
podhodyasht (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 20/07/2016 21:26 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Nörolojik hastalığa bağlı gaz kaçırma? 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Gaz ve dışkı kaçırma sorunu: çatı (leğen, pelvis) kemiği yaralanmaları, makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) gibi hastalıkların ameliyatları sonrasında, iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), tenesmus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...enezim-tenesmus.html) bazı nörolojik hastalıklara bağlı (myelomeningosel, MS hastalığı, Tabes dorsalis hastalığı), vb. sorunlara bağlı olarak ortaya çıkabilir. Açıklamanızda ‘’kaslarımda problem görülmedi’’ ifadeniz, şayet Nörolojik muayene oldu iseniz, bu açıdan sorun olmadığına işaret edebilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1