Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karın ağrısı ve İBS
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karın ağrısı ve İBS
Karın ağrısı ve İBS 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Hocam benim karnım bayadır ağrıyo ama ağrılar böle sabah ve akşam saatlerinde oluyor. Ve tuvalete çıkmam da değişkenlik oldu bir hafta ishal ve bazen kabız. Ve Büyük abdest de mukus da var irritabl enfeksiyon dediler ama ben korkuyorum çünkü bende basur var. Makatta 4 tane meme var. 1 sene önce rektoskopi yapıldm ameliyatlık olmAdığımı 2. Derece hemoroid olduğumu kendime dikkat etmemi ilerletmememi söylediler. Ama benim ağrılarım geçmiyo ne olur yardımcı olun çok korkuyorum ve psikolojim de çok bozuldu
memetzeynep (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 13/08/2016 19:29 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karın ağrısı ve İBS 7 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda belirttiğinize göre, dönemsel ishal ve kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html) ve karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html) yakınmalarınız olduğunu ve yapılan rektoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/rektoskopi.html) sonrasında basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) ve sanırım irritabıl bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/irritabil-huzursuz-bagirsak-sendromu.html) veya İBS (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html) tanısı aldığınızı belirtmişsiniz. Mevcut karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html) yakınmanızın çözümü için bir İç Hastalıkları (Gastroenteroloji) Uzmanı’na başvurmanız yerinde olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 13/08/2016 19:35 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1