Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anüste gevşeme ve kızarıklık
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anüste gevşeme ve kızarıklık
Anüste gevşeme ve kızarıklık 7 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
Merhba,
2 ay önce başlayan kabızlıktan sonra anüsümde bir gevşeme ve kızarıklık ve kaşıntı meydana geldi anüsümü temizlerken oluşan gevşemeden dolayı peçetenin normaden daha derine girdiğini hissediyorum herhangi bir kanama olmadı lakin sürekli bir kızarıklık ve gün içerisinde kaşıntı mevcut acaba nasıl tedavi edile bilir ve bu bilgiler ışığında bir teşhis konulabilir mi

teşşekürler
Saygılarımla,
ferit (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anüste gevşeme ve kızarıklık 7 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda belirttiğiniz makatta kızarıklık, gevşeme ve kaşıntı sorunu: çatı (leğen, pelvis) kemiği yaralanmaları, makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektosel (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/rektosel.html), tenesmus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...enezim-tenesmus.html), vb. sorunlara bağlı olarak ortaya çıkabilir. Sizin bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1