Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta Kaşıntı ve Yanma
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta Kaşıntı ve Yanma
Makatta Kaşıntı ve Yanma 7 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhabalar ben size hastalık hikayesini biraz bahsetmek istiyorum.Öncelikle bir yılda 3 defa titiz davranmama rağmen vajinanal mantar hastalığına yakalandım ilk iki tanesi ilaç kullanınca geçti fakat şuan yaşadığım çok kötü, doktorum ilac vermesine rağmen geçmiyor zamanla makattada kaşıntım olmaya başladı ayrıca yanma da oluyor doktorum bunun vajinal mantardan kaynaklı olabilecegini söyledi vajinal bölge için verdiği kremi makatada surmemi söyledi 2 gün iyi gibi geldi fakat sonradan makatta yine kaşıntı ve şiddetli yanma birde batma hissi gibi birşey var özellikle büyük abdestini yapınca çok yanmam oluyor acaba gerçekten vajinal mantarın makata bulaşmış olmasından kaynaklı mı bunları yaşıyorum ? Ayrica vajinal mantar ilaçlarını kullandıktan sonra bağırsaklarda gaz karinda şişkinlik ve de hassasiyet arada karın agrim olmaya başladı Genel cerraha gitmem gerekiyor mu yardımcı olursanız çok sevinirim çok rahatsızlık veriyor bu durum
Lostly (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 11/01/2017 00:52 tarafından Lostly.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta Kaşıntı ve Yanma 7 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda vajinal mantar sonrasında makatta kaşıntı sorunu yaşamaya başladığınızı belirtmişsiniz. Makatta yanma veya kaşıntı: gıdalara bağlı; çay, kahve, karbonatlı içecekler, süt ürünleri (süt, ayran, yoğurt ve peynir), domates, ketçap, çikolata, fındık, kola, bira, kaju, acı, ekşi ve baharatlı gıdaların fazla tüketimi, ilaçlara bağlı: bazı gut, romatizma ve enfeksiyon ilaçlarının kullanımında, enfeksiyonlara bağlı: makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), uçuk (Herpes simpleks virüsü - www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), parazitler (oksiyür veya kıl kurdu), mantar (Candida albicans), frengi (sifiliz), basur (hemoroid - www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makatta-fistul-ve-makat-apsesi.html), makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), anal kriptit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anal-kriptit.html), ülseratif kolit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), habis melanom, proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), Paget hastalığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...paget-hastaligi.html), makatta ıslanma (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...akatta-islaklik.html), dışkı kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) vb. durumlarda görülür. Sizin bir Deri Hastalıkları (Cildiye) Uzmanı’na muayene olmanız yarar sağlar. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1