Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makat kaşıntısı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makat kaşıntısı
Makat kaşıntısı 6 Yıl, 5 Ay önce Karma: 0  
hocam iyi günler benim sıkıntım 45 gun once ıc basur bogma yontemı ıle bır proctolog genel cerrahı uzmanına tedavı oldum basur memeleri düştü ve sıkıntım gectı fakat soyle bır sıkıntım devam edıyor buyuk abdestımı yaptıktan 2-3 saat sonra ozellıkle ayakta veya yurudugum zaman dıskı rengınde akıntı kacagı oluyor ve kasıntı yapıyor makat bolge temızlıgıne cok dıkkat edıyorum ama akıntıyı ve kasıntıyı engelleyemıyorum hafıf de bır agrı hıssı oluyor ne yapmalıyım bılemıyorum hocam saygılar..
demes (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 10/11/2017 12:01 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makat kaşıntısı 6 Yıl, 5 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda yakın zaman önce basur için lastik ile boğma tedavisi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...davi-yontemleri.html) geçirdiğinizi ve halen makattan akıntı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-akinti.html) ve makat kaşıntısı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...e-makatta-yanma.html) yakınmalarınız olduğunu yazmış ve ekibimizden öneri talebinde bulunmuşsunuz. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda bir girişim sonrasındaki sorularla ilgili yorum yapmamaktadır. Lütfen sorularınızı, ilgili tedaviyi gerçekleştiren meslektaşımıza yöneltiniz.

Şayet ikinci görüş almak için, sadece kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren Taviloğlu Proktoloji’den yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1