Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

makatta gaz gürültüsü
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: makatta gaz gürültüsü
#6356
makatta gaz gürültüsü 1 Yıl önce Karma: 0  
Hocam iyi akşamlar. 2 sorum olucaktı size.

1) Hocam makatımta sık sık gaz gürültüsü geliyor. sanki gaz çıkıyormuş gibi ama makattan gaz felan çıkmıyor sadece makatın içinden ses geliyor. Ayrıca çok gazım olduğundada tuvalette gazımı tutmama rağmen biraz kaçıyor.
2) makatın ön tarafa doğru ve arka taraf doğru her iki yanında da hafif ıkınma halinde boşluk gibi bir durum oluşuyor kırmızı renkli. makatımı kasıncada hafif ice çöküyor gibi oluyor. normalde makatı kasınca dışarı doğru düğme gibi kabarması gibi birşey okumuştum acaba normal mi benim ki ?

şimdiden çok teşekkür ederim
zaman48 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 3
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
 
#6358
Cvp:makatta gaz gürültüsü 1 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Gaz sorunu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-gazi.html) çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Makat bölgenizle ilgili sorunu ise gaz kaçırma (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-inkontinensi-gaz-ve-diski-kacirma.html) olarak adlandırıyoruz ve bu durum pekçok nedenle meydana gelebilmektedir. Bu sorununun değerlendirilmesinde: öncelikle detaylı bir makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-muayenesi.html) ve sonrasında kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html), endosonografi (www.taviloglu.com/endoskopi/endoskopik-ultrasonografi-endosonografi.html), manyetik rezonans görüntüleme (MRG - www.hemoroiduzmani.com/180/arastirma-yontemleri/manyetik-rezonans-goruntuleme-endorektal-mr.html), anal manometri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anorektal-manometri.html), defekografi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/defekografi.html), balon atılım testi (www.hemoroiduzmani.com/173/arastirma-yontemleri/balon-atilim-testi.html) vb. çeşitli tetkikler yapılır ve sonrasında Kegel egzersizleri, biofeedback tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-ve-makat-hastaliklarinda-biofeedback.html) veya ameliyat (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...e-diski-kacirma.html) şeklinde tedaviler planlanır. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.


Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1373
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 07/02/2018 09:15 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.
 
EN ÜSTSayfa: 1