Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karın ağrısı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karın ağrısı
Karın ağrısı 5 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Hocam günaydınlar. 4 aydır süren karın ağrısından sonra bir çok hastane ve doktora gittim ancak hiç birisi bir çözüm bulamadılar. En son 22.11.2018de ............................................. Devlet hastanesinde klonoskopi testini yaptım. Test sonucum şudur.
Bulgu: Çekuma kadar ilerlenmesini takiben ilioçekal valf geçilerek terminal ileuma girildi. terminal ileum mukoza ve lümeni normaldi. çekumdan geriye doğru yapılan incelemede çekum tabanı, çıkan kolon, hepatik fleksura, transvers kolon, splenik fleksura, inen kolon, sigmoid kolon ve rektum mukoza ve lümen yapısı normaldi. retrofleksiyonda anal kanal mukoza ve lümeni yapısı normaldi. İnen kolon ve hepatik fleksura düzeyinde 2 noktada bağırsağın volvolusa benzer şekilde bükülmüş olduğu gözlendı, bu alanlardan zorlanarak geçilebilDi.
Tanı: Kolonda volvolus benzeri kıvrılmış alanlar.
Hocam Uzman doktor bunun tedavisi yok dedi. Ancak hocam ben her zaman kabızım ve makatta çatlama oluşuyor. Yediklerimi sindiremiyorum ve bu benim yaşam olanağımı zorlaştırıyor. Hocam ben bunun bir tedavisinin olabileceğini düşünerek en son size danışayım dedim. Hocam tek umudum siz kaldınız. Hocam bu nasıl bir hastalık ve bunun bir tedavisi varmı varsa bana yardımcı olabilir misiniz. Saygılarımla.
Sedatboz1907 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 15/12/2018 12:39 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karın ağrısı 5 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz, sanal ortamda herhangi bir tetkikin sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili tetkiki talep eden veya gerçekleştiren meslektaşlarımıza tekrar başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Devam eden karın ağrısı (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/karin-agrisi.html) sorununda, çözüm için İç Hastalıkları (Gastroenteroloji), Genel Cerrahi ve Radyoloji gibi çeşitli bölümlerin bir arada hizmet verdiği bir Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurmak yararlı olur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1