Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Anismus
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Anismus
Anismus 4 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Hocam benim problemim otururken yadan cinsel aktiviteden sonra makatımda bıçak saplanir gibi agri giriyo bazen agır kaldirinda aniden öne egilince agri saplaniyo muayene oldum kolonoskobi yaptirdim hic bisey cikmadi sonra 2 tane proktoloji uzmanina gittim ikiside anismus dedi ve ikiside botoks tedavisini önerdi bu sorun basladigindan beri hem sertlesme sorunu hemde orgaz olunca hic haz alamama bide agrili orgazm makatta peniste agri oluyo yardimci olun hocam ne yapmaliyim bilgilerinizi bekliyorum
Olcayto124 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Anismus 4 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Foruma üye olurken açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda bir hekimin tanısı üzerinden, bir tetkikin, ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği yada etkinliği, tercih edilecek ameliyat yöntemi gibi konularda yorum veya ön görüşme yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Benzer soruları www.hemoroiduzmani.com/soru-cevap/5151/a...ve-cinsellige-etkisi ve www.hemoroiduzmani.com/soru-cevap/5165/kolonoskopi-ve-hemoroid linklerinde geçmiş yıllarda da yöneltmiştiniz. Bu sorunuzu, ekibimiz yerine anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html) tanısını koyan hekimlere yöneltmeniz gerekir. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya bağırsak ve makat hastalıklarının ameliyatsız ve ameliyatlı tedavisi konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 04/05/2019 20:44 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Anismus 3 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
iyi günler hocam
2019 ocak aydından itibaren dışkımda değişiklik oldu. Bazen keçi pisliği dışkılama bazende pelte kıvamında yapışkan dışkılama yapıyorum. Dışkı boşaltımında ıkınmama rağmen tam boşlatım olmuyor. Makatımda sıkışıp kalıyor. Keçi pisliği yaparsan makatımda sıkışsa bile ıkınarak cıkarıyorum fakat pelte kıvamında yapınca bir müddet sonra akıntı gibi kaka şeklinde akıntı geliyor. Bir müddet 1 saat sonra kesiliyor. Diğer dışkılamaya kadar sorun kalmıyor . Fakat 1-2 saat gelen akıntı makat bölgemde kaşıntı oluşturuyor gerçekten bıktım. Sürekli ıkınıyor makatımı tam genişletemiyorum dışkı tam cıkarken bir kısmı orada kalıyor. MR ve Rektoskopi yaptıdım bir şey cıkmadı. Anaroktel monemetri ve balon atım testi yapmtırdım
Sonuçlar Söyle ;
Balon atım testi : 50 cc ılık su şişirilmiş balon 23 sn de atılmıştır.
Rektoanal İnhibitör Reflexs : 20
Anal kanalın dinlenme basıncı : 88
Maksimum sıkma basıncı : 276
Sıkma süresi : 8
İlk His :40
Defekasyon hissi :150
Şiddetli Defekasyon : 210
Maksimum tölere edilebilir basınc : 280

Sonuç : Tip 1 Dissinerji
Rektum duyarlılığında azalma

Hocam sizin yazdıklarınızda anismus diye okudum her şeyi okuyorum kafam allak bullak yardım edin lütfen
fatih340718 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph

Cvp:Anismus 3 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz, sanal ortamda herhangi bir tetkikin sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili tetkiki talep eden veya gerçekleştiren meslektaşlarımıza tekrar başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin.

Tanı ve tedaviniz ile ilgili herhangi bir şüpheniz olması durumunda, doğru yaklaşım farklı bir hekime ikinci görüş almak amacı ile muayene olmaktır. İkinci görüş almak için, yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

EN ÜSTSayfa: 1