Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Bağırsak (rektum) ve kalp ritmi ilişkisi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Bağırsak (rektum) ve kalp ritmi ilişkisi
Bağırsak (rektum) ve kalp ritmi ilişkisi 3 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Doktor Bey merhaba,

Huzursuz bağırsak sendromum var. Ve henüz teşhis koyulmamış olsa da, iç hemeroidim olduğunu da düşünüyorum. Bitmemiş hissi, bazı günler defalarca boşaltım, bazı günler o bölgede hassasýet ve bazen kanama.

O bölgeden aldığım hissiyat, hassasiyet, travma hissi, ağrı/sancı karışımı, bazı günler hissedilmezken, bazı günler çok hissedilir oluyor. Ve hissedildiği günlerde çeşitli kalp aritmilerimin de eşlik ettiğini düşünüyorum.

Kafamdaki kurgu şöyle; sanki orada bir travma var ve bir uyarı yayılıyor ve bu vagus siniri sayesinde kalbimde aritmilere neden oluyor. Ya da beyinden dolaylı olarak bir loop a giriyorum.

Böyle bir etkileşim mümkün olabilir mi ? Saçmalıyorsam kusura bakmayın lütfen.
Onur_39 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Bağırsak (rektum) ve kalp ritmi ilişkisi 3 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Huzursuz bağırsak (İBS) sorununuz için bir İç Hastalıkları (Gastroenteroloji) Uzmanı’na başvurmanız yararlı olur.

Makatta ağrı: makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat fistülü ve apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat darlığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-darligi.html), anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html), makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), kriptit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anal-kriptit.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), vb. hastalıklarda görülür. Kalp ritmi ile makat ağrısı arasında bir ilişki yoktur. Sorununuz için bulunduğunuz bölgede, bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 12/12/2020 16:06 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Bağırsak (rektum) ve kalp ritmi ilişkisi 3 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Teşekkürler Doktor Bey. Türkiye' de olmadığım için biraz zorlanıyorum uygun doktoru bulmakta ama deneyeceğim.

Ancak, benim soruma cevap vermemişsiniz. Tüm bu komlikasyonların kalp ritmi üzerinde etkisi olur mu ? Teşekkür ederim.
Onur_39 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph

Cvp:Bağırsak (rektum) ve kalp ritmi ilişkisi 3 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Huzursuz bağırsak (İBS) sorununuz ve aritmi sorunuz için ekibimiz yerine bir İç Hastalıkları Uzmanı’na başvurmanız yararlı olur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Son Düzenleme: 12/12/2020 21:11 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 1