Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

merhaba....
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makat Sarkması
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: merhaba....
merhaba.... 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
merhaba hocam... ben 29 yaşındayım geçen yıl rektal prolapsus laparoskopik ameliyat oldum.... ameliyat olduğumda 70 kiloydum ameliyattan sonra diyet yaptım 16 kilo verdim ve bağırsağım tekrar sarkmaya başladı... doktorum zayıfladığın için oldu dedi... ama bana zayıflama kilo alma tekrarlanır dememişlerdi... ve şimdi yine ameliyat diyolar ama tekrar yine garantisi yok kilo alırsan ve verirsen yine olabilir hastalıkla yaşamayı öğren diyo doktorum ... sizden bilgi almak istiyorum ne yapmam lazım... eğer ameliyat olmazsam zararrı varmı olursam yine tekrarlar mı? teşekkürler...
melek dilek (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:merhaba.... 10 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun, rektal prolapsus ameliyatı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html) sonrasında nüks sorunu yaşadığınızı belirtmişsiniz. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorularla ilgili yorum yapmıyorum. Lütfen sizi ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Ameliyat sonrası dönemde, herhangi bir konuda şüpheniz olması durumunda veya ikinci görüş almak için sanal ortamda size çözüm üretilemez ve farklı bir cerraha muayene olmanız uygun olur. İkinci görüş almak için, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1