Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

slm hocam, Ben hollandada k...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Endoskopi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: slm hocam, Ben hollandada k...
slm hocam, Ben hollandada k... 14 Yıl, 3 Ay önce  
slm hocam,

Ben hollandada kaliyorum bendimde diger hastalar gibi mide sorunum var hemde cok uzun bir suredir,yanma,eskime ve surekli gegirme ayrica sol gögsüme dogru basinc oluyor ve bazen oyle bir basinc oluyorki sanki kalbim durucak zannediyorum.
Yaklasiik 6 kez endoskopi yapildi enson endoskopi kusadasinda yapildi tatile gelmistim ve bana o zaman dediler sende mide fitigi var diye ve hep ilac tedavisi gordum cok cesitli ilaclar kullandim,ilk zamanlar vaydasi oldu ilaclarin ama bu son uc yildir hicbir vaydasi olmuyor ve basinc gunden gune artiyor.
Burdaki doktorlar bunun hollandada tedavisi yok diyorlar surekli bana ...................................... diye ilac veriyor bu biraz yanma ve eskimeyi önlüyor bunu yillardir kullaniyorum.
Simdi bana ne önerirsiniz cunki dayanilacak gibi degil artik,enkisa zamanda haberinizi bekliyorum.

Saygilarimla
neyzen (Ziyaretçi)

Son Düzenleme: 19/05/2015 22:10 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Geçmiş olsun, yazdıklarınızdan... 14 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun, yazdıklarınızdan sizde mide fıtığı olduğu anlaşılıyor. Ancak, daha detaylı bir Gastroskopi yaparak mide fıtığının ciddiyeti ve yemek borusunda harabiyet yapmışmı yapmamışmı anlamak gerekir. Bence Hollanda’da bir Gastoenteroloji Uzmanı’na başvurmanızda yarar var. Hollanda sağlık sisteminde ev doktorunu aşarak direkt olarak bir uzmana başvurmanızın çoğu zaman pek mümkün olmadığını iyi biliyorum, ancak bu sizin için şart. Detaylı yapılacak olan Gastroskopi’de belirttiğim detayların varlığı anlaşılırsa, zaten doktorunuz size mide fıtığı veya reflü ameliyatı önerecektir. Bu ameliyatın Hollanda’da yaygın olarak yapıldığını da gayet iyi biliyorum. Acil şifalar dilerim.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.fitikforumu.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 19/05/2015 22:11 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1