Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Bağırsak kanseri ameliyatı sonrası
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Bağırsak kanseri ameliyatı sonrası
Bağırsak kanseri ameliyatı sonrası 7 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
Merhaba sayin Taviloglu Yurtdisindan bu msji yaziyorum..yabanci bi arkadasimun babasi bagirsak ameliyati oldu.ameliyat 14 saat surdu.iki aydir hastanedebagirsakta kanser bbulmuslar.o bolgeyi kestiler.karnindan delik acip torba taktilar.bu sure icinde 25 kilo verdi..kendisi 65 yasinda ve kilolu ( 120 kg ustunde )..iki ay sonra kemoterapiye baslancakmis..arkadasima turk dr larin zekasi ve yeteneginden bahsedince sizesormak istedim..bu bilgilere gore sizin tahmininizle neden iki aydir hastanede tutarlar..kacinci evrededir..sizce her ameliyat olan kanser hastalari en az ne kdr hastanede tutulur..evreye gore hastanede kalma suresi uzar mi..yasama sansi ne kdar..simdiden cevabiniz icin tesekkurler. Beni bu konuda cevapsiz birakmiyaxaginizi umut ederim..iyi gunler
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Bağırsak kanseri ameliyatı sonrası 7 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, geçmiş olsun. Mesajınızda hastanızın bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html) tanısı ile ameliyat geçirdiğini ve bağırsak torbası (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/stoma.html) uygulandığını belirtmiş ve tedavisi için ekibimizin görüşünü istemişsiniz. Ekibimiz ameliyat sonrasındaki sorular ile ilgili yorum yapmamaktadır. Sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili farklı bir cerrahın hastanın güncel durumunu bilmeden; ameliyat sonrası seyir, gerekli ilaç veya tedavi, önlem, diyet, pansuman, ikincil ameliyat gereksinimi vb. konularda yorum veya öneri yapması bir yarar sağlamayacağı gibi, hasta ve yakınlarının zihninde durumu daha karmaşık hale getirebilir. Lütfen hastanızı ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Hastanızın onkolojik tedavisi (kemoterapi, ışın tedavisi veya radyoterapi, hormon tedavisi ve hedefli tedaviler) için ise ilgili Onkoloji Uzmanı’na başvurunuz. Acil şifa dileğiyle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji Merkezi
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph

Cvp:Bağırsak kanseri ameliyatı sonrası 7 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
Soruyu yanlis kisiye sormusuz.pardon..DAHA UZMAN bir dr a sormaliyim en azindan bu kadar detay verdikten sonra bir tahmini bi gorusu olur ve duzgun cevaplar...
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
graphgraph

Cvp:Bağırsak kanseri ameliyatı sonrası 7 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
MERHABA SAYIN TAVILOGLU
Ben yurtdisinda yasiyorum..bir tanidigimiz bagirsak kanseri ameliyati oldu.iki ay hastanede kaldi.sonra stoma takildi.hastaneden cikarken bir makina takmislar isni bilmiyorum ama gorevi icerdekileri temizlemekmis.elektirige takili pillede calisan uzun hortumlu bi makina.disarita cikarken omzuna canta gibi alabiliyo..ikihafta sonrada kemoterapiye baslamis. 4800 mg aliyormus.hasta erkek 65 yasinda 110 kilonun ustunde..
Simdi benum.sorum
Ameliyattan sonra herhasta iki aymi hastanede kalir.kalmazsa hangi hastalari iki ay neden tutarlar..
Hasta sizin tahmininize gore kanserin kacinci evresinde..
Hangi evredeki hastalara kemoterapi verilir..birinci ikinci evrede de kemoterapi verilirmi...
Bizim.burda dilimiz yok .burdaki dr lara detayli soramiyoruz..hastada yabanci turk degil..o yuzden kafamdaki sorulari size sormak istedim..yakin komsumuz severiz kendisini.durumu hakkinda bilgi edinmek istiyoruz..birde yas ve yasadiklari olayida incelerseniz kac yillik yasama suresi var..simdiden tesekkurler
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1