Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

2, Hemoroid operasyon sonrası verim alınamaması;
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: 2, Hemoroid operasyon sonrası verim alınamaması;
2, Hemoroid operasyon sonrası verim alınamaması; 9 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhabalar.Sorularımızı cevaplandırdığınız için öncelikle teşekkürlerimi iletiyorum. Hemoroid teşhis sonrası bir operasyondan düzenli verim alamadım, yaklaşık 1/1,5 yıl sonra çeşitli muayeneler sonrası tekrar bir muayene ile 2. defa operasyon önerilmesi üzere tekrar operasyon geçirdim.(Anüsteki kasların gevşetilmesine yönelik). Yaklaşık 2,5 ay oldu yaralarım iyileşmesine rağmen diğer operasyonumdan farklı bir durum hissedemiyorum ve düzenli olarak tuvalet ihtiyacımı yine karşılayamıyorum. Giderek karın bölgesinde ve kalça bölg.'deki kilo artması oluyor. Yeme içmede bir sorunum yok, ama düzenli olarak dışarı çıkamadığım dan tokluk sonrası karın ağrısı, şişlik oluyor.Çeşitli ilaçlarla ishal sonrası dışarı çıkabiliyorum. Ama bununda bir tedavi olmadığını biliyorum.
2. operasyon öncesi 2-3 kez kolonoskopi, barsaklarla ilgili radyolojik çekimler yapıldı, çeşitli tedaviler aldım. Kansere yönelik bir belirti olmadığı söylendi.
Sizlerden bu durumum hakkında bilgi almak istiyorum beni aydınlatırsanız çok sevineceğim.
İyi günler
abcdef (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 06/08/2014 21:02 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:2, Hemoroid operasyon sonrası verim alınamaması; 9 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili yorum yapmıyorum. Lütfen sizi ameliyat eden cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Ameliyat sonrası dönemde, herhangi bir konuda şüpheniz olması durumunda, sanal ortamda size çözüm üretilemez ve ikinci görüş almak için farklı bir cerraha muayene olmanız uygun olur. İkinci görüş almak için, kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) alanında hizmet veren ve tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimize muayene olmak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1