Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

sürekli sağ tarafta karın ağrılarım var
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: sürekli sağ tarafta karın ağrılarım var
sürekli sağ tarafta karın ağrılarım var 11 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Selamlar korhan hocam.benim yaklaşık 3 senedir göbeğimin hizasında sağ tarafta karın ağrım var.aç olduğum zamanlarda kramp şeklinde ağrıyor.ve hareket halindeyken tok olsam dahi ağrıyor. 3 senedir yol yürüyemiyorum.ağrım hergün ve sürekli olarak oluyor.o nedenle elimden geldiğince hareket etmemeye çalışıyorum.ağrı geldiğinde yatıp ağrıyan bölgeyi destekler şekilde dinlenmezsem geçmiyor.birde sabahları ağrı ile uyanıyorum.kahvaltı yaptıktan sonra hafifliyor.ağrı dışında ciddi bir sıkıntım yok.zayıfım çok yiyorum fakat kilo alamıyorum.ağrıyla alakası varmı bilmiyorum.genel olarak ishal ve kabız problemim yok.birde verdiğim birkaç idrar tahlilinde idrarımın kanlı olduğunu söylemişti doktor ancak en son verdiğim idrar tahlilinde öyle bir sıkıntı olmadı.birçok doktora gittim ancak teşhis konulamadı.gastroenteroloji de endoskopi ve kolonoskopi oldum fakat kesin bir sonuç elde edilemedi.en son kadın doğuma gittim ve kistim olduğunu söyledi doktor.tahlillerinde başka birşey çıkmadıysa ağrın kisttendir dedi.ama ben bekar olmamdan ve doktorun bu teşhisinden emin olmadığı için ameliyat olmadım.Sizden ricam beni yönlendirebilirmisiniz.Ağrım neyden kaynaklanabilir.ben hangi doktora gitmeliyim.nasıl bir yol izlemeliyim.şimdiden teşekkürler.saygılarımla...
ümmühan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:sürekli sağ tarafta karın ağrılarım var 11 Yıl, 11 Ay önce Karma: 1  
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1