Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Prostatit ve hemoroid
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Prostatit ve hemoroid
Prostatit ve hemoroid 3 Yıl, 6 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhabalar,
Ben 10 gun once urolojiye gittim kesik iseme surekli idrara cikma ve yanmadan dolayi sonuc kronik prostati dedi ve ilac yazdi.ilaclari kullandigim surede siyah diskilama ve makatta asiri yanma basladi.
Hemoroid mevcuttu ama bu yanmalar hemoroid degilde makatin her bolgesinde ayni derecede olusuyor yanma birde ben 23 yasindayim 16 yasinda gastroenteroloji bolumune makat bolgesinin disariya cikmasindan dolayi gitmistim arastirildi basur degil fakat ic kisim eti disarida basur gibi duruyorlardi 18 yasima kadar arastirildi o doktor bu doktor tahlil hastane gezdim ve hicbir sonuc cikmadi o sikayetim azaldi son bir sene icinde diskilamada bazen dis kisma ciktigi oluyor fakat kendim el ile iceri itiyorum cok nadir oluyor kanamali basurlarim baslamisti midede gaz olusuyordu diskilama olmadan sadece gaz cikimiyla kanama oldugu zamanlar oluyordu bunun icinde genelcerrahi ye gittigimde bana basur ilaclari veriyordu duzeldi yememe dikkat ediyorum kanama basurdanmis ama basurda ben 16 yasindan beri mevcut gitmeyen azalmayan ilaclarla bitmeyen bir basur size uzun uzun anlatmak zorunda kaldim sorum su bu bendeki prostatit sikayetleri basur mide yanmasi mide agrisi kesik iseme vesayre butun sikayetlerim ayni zamanda vardi diye biliyorum bunlar birbirleriyle baglantili olabilirmi ne yapmam hangi bolume gitmem gerekli ayri ayri araştırıldığında genelde birsey bulamadilar basurdan gastiritten baska ve son 10 gun once uroloji doktorunun sansina prostatiti buldugu gibi
Ve not olarak amcamin kızında çölyak babamda ise kronik kalin bagirsak kanseri vardi herhangi bir baglantilri olabilirmi
asipsikopat (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Prostatit ve hemoroid 3 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz sanal ortamda bir hekimin tanısı hakkında yorum yapmamaktadır. Bir Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Proktoloji (Genel Cerrahi) bölümüne başvurmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1