Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Kronik kabızlık için ameliyat
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Kabızlık (Konstipasyon) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Kronik kabızlık için ameliyat
Kronik kabızlık için ameliyat 5 Yıl, 1 Ay önce Karma: 1  
Merhaba hocam ben bir şey sormak için sizi rahatsız ediyorum. 21 yaşındayım 8 yıldır şiddetli kronik kabızlık problemim var. Birçok doktora gittim birçok ilaç ve bitki kullandım ancak bir etkisi olmadı. Hap şeklindeki ilaçları alırken iki adet almadigim sürece bir etkisini görmüyorum ve sürekli ilaç kullanmak zorunda kalıyorum. Daha önce kolonoskopi yaptırdım ancak bir şey çıkmadı. İnternette bir yazınızı okudum. Ameliyatı var demissiniz. ameliyatı yapabiliyorsaniz giderini karsilayabilirsem ameliyat olmak istiyorum
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Kronik kabızlık için ameliyat 5 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Dışkılama zorluğu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/diskilama-guclugu.html) ve kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html) ile mücadelede; liften zengin beslenme, probiyotikler ve düzenli egzersiz çok önemlidir. Kabızlık tedavisinde; lif takviyeleri, probiyotikler, prebiyotikler, ozmotik takviyeler, magnezyum türevleri, sorbitol, sinameki, bağırsak hareketlerini arttıran ilaçlar, polietilen glikol, tegaserod, lubiprostone, bisakodil, metil sellüloz, Hint yağı, neurotrophin-3, alvimopan, linaclotide, kenodeoksikolik asit, vb. çok sayıda ilaç kullanılır. İlaçların etkili olmadığı hastalarda, biofeedback tedavisi ve son olarak ta kabızlık ameliyatları uygulamaktayız. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya bağırsak ve makat hastalıklarının ameliyatsız ve ameliyatlı tedavisi konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1