Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta Aşırı Yanma
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Çatlak (Anal Fissür) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta Aşırı Yanma
Makatta Aşırı Yanma 3 Yıl, 4 Ay önce Karma: 0  
Hocam merhabalar,

Benim 2 hafta anal fissürüm nüksetti ondan önce senelerdir vardı ama yediğime içtiğime dikkat ettikten sonra hemen iyileşiyordu. 2 hafta önce başlayan fissürümün kanamasını 1-2 günde bitirdim. Fakat ardından gelen sürekli bir yanma hissiyatı oluştu ve hala devam ediyor. Özellikle gün içinde hep yanma oluyor. Ağrı, kanama veya sızı yok. Bu durumla alakalı normal bir genel cerraha gittim parmakla muayene yaptı ve bana .............................. hap ile birlikte .............................. krem verdi onları kullandım. Ekstra olarak aldığım .............................. pomad ile birlikte yanma hissi hemen geçmesede azaldı fakat tamamen bitmedi ve gün içinde beni rahatsız ediyor.

Açıkçası aynı zamanda hemoroid mi oldum veya başka bir sorunda mı var diye şüpheleniyorum ama genel cerrah bana öyle bişey söylemedi. Siz bu alanda uzman olduğunuz için size de sormak istedim bu yanmalar ne zaman sürelir ve illa bir operasyon mu gerekir ?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
summercan (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 27/11/2020 15:03 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta Aşırı Yanma 3 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz sanal ortamda bir hekimin tanısının doğruluğu, bir tetkikin, ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği yada etkinliği, mevcut yakınmada altta yatan sorunlar, vb. konularda yorum veya ön görüşme yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Bu soruyu, ekibimiz yerine tanıyı koyan hekime yöneltmeniz gerekir. Tanı ve tedavi ile ilgili herhangi bir şüpheniz olması durumunda, doğru yaklaşım farklı bir hekime ikinci görüş almak amacı ile muayene olmaktır. Bulunduğunuz bölgede bir Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurmanız uygun olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1