Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makattan Kanama
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makattan Kanama hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makattan Kanama
*
Makattan Kanama 7 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
Merhaba ben 17 yaşındayım birkaç ay boyunca gaz sorunu yaşadım geçmedi doktor gaz ilacı verdi pek etki etmedi başka bir doktor üşütmüsündür dedi sıcak su tedavisi önerdi bikaç gün uyguladıktan sonra makatta kanama başladı tekrar doktora gittiğimizde kanamanın çatlaktan yani kabızlıktan olduğunu söyledi sıcak sudan sonra kanamaya başlaması tesadüftür dedi çatlak ilacı kullandım bikaç hafta kanama olmadı ustune mide gazım icin gunluk akması kullandım bıkac hafta hıcbır sorunum yoktu sımdı gazım yıne basladı makattanda kan gelıyor ıkı gundur bayadırda kabızım ne yapıp etsemde gecmıyor kabızlık gecen gun grıp ıcın doktora gıttıgımde tahlıllerde ıdrar yolları enfeksıyonu cıktı acaba ondan yada usutmekten mı oluyordur ? ben kolonoskopı yaptırmak ıstıyorum ıcımı rahatlamak ıcın ama aılem dayanamazsın usutmektendır dıyıp gecıyor burdakı doktorlarda cok ılgınemedıgı ıcın tekrar gorunmek ıstemıyorum acaba mıde yada bagırsakla ılgılı cıddı bırsey olabılır mı ? ben cok korkuyorum da
susu (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makattan Kanama 7 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Evladım sana geçmiş olsun. Mesajında kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html) ve makattan kanama (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makattan-kanama.html) yakınmaların nedeni ile muayene olduğun hekimler tarafından makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html) tanısı aldığını, ancak önerilen tedaviden yarar görmediğini yazmışsın. Sorununa sanal ortamda çözüm bulabilmek maalesef mümkün değil. Konuyu ailene açarak tekrar ilgili hekime başvurarak yardım almanız yerinde olur.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1