Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Iyi Calismalar benim bir sorum...
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Iyi Calismalar benim bir sorum...
Iyi Calismalar benim bir sorum... 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Iyi Calismalar benim bir sorum olcak lütfen bilgilendire bilirseniz cok sevinirim

Assa yukari sürekli tekrarlayan akdeniz anemisi yahut akdeniz atesi belirginleri olan bir agrim var sag lumbal örenek verisek dalak sismesi gibi baslayan sonra 1-2-3 gun bazen siddetli titreme de eslik ediyor bir karin agrisi bazende az bir karin agrisiyla 2-3 gun süren bir agiri meydana geliyor kan testi yaptirdigimda akdeniz anemisi yada atesi tarzinda bir hastaliktan süpelendiler fakat sonuclar saglikli oldugumu gosterdi tedirginligim sundan bu agri 2-3 ay iceridne tekrarliyor fakat birde kafama su takiliyor acaba üsütmeye bagli bir hastalikmi genelde banyodan sonra oldugunu saniyorum bugun mesela banyodan sonra bu agri tekrardi basladi ne yapabilirim yahut bu denli bir sorunlu hastaniz oldumu nasil bir yol takip edebilirim yardimci olursaniz sevinirim
kemalsatici (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Size geçmiş olsun. Bu denli so... 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Bu denli sorunlu derken, sizin gibi o kadar fazla hastamız oldu ki yıllar içerisinde. Bu tür bir karın ağrısı başta ailevi Akdeniz ateşi veya tıp dilindeki adı ile FMF hastalığı olmak üzere birçok hastalıkta olabilir. Bu hastalığın tanısını koyabilmek için çok özel testler yapmak gerekir. Bu testleri de tıp alanında İç Hastalıkları içinde Romatoloji Bilim Dalı yapar. Her Tıp Fakültesi’nde bu tür bir bölüm vardır. Yaşadığınız ilde veya yakınında bu bölümden bir uzmana ulaşabilirsiniz. Acil şifa dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1