Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karın şişkinliği ve karın ağrılarım var
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karın şişkinliği ve karın ağrılarım var
Karın şişkinliği ve karın ağrılarım var 7 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Sayın hocam iyi akşamlar …………………… Zongldaktan benim hemen hemen 4 yıldır karın şişkinliği ve karın agrilarim var özellikle sol kasigimda yoğun olmak üzere birde sık sık kabızlık cekiyorum acilde çekilen rontgenlerde surekli gaz ve kanda hafif lokosit yuksekligi görülüyor esas skntım son Uç aydir büyük abdestimle birlikte arada dışkının yuzeyinde bulaşmış vaziyette kan ve sümük geliyor, bunla ilgili 3 ay önce genel cerrahi docentine muayene oldum hemoid olabileceğini söyledi kolonoskopi yaptı ve sonuc olarak bir şey olmadığını söyledi en son aynı ünv hastanesinde gastroenteroloji profoserune muayene oldum oda hemoroid olduğunu diğer sikayetlerimin tamamen sigaraya bağlı olduğunu söyledi bu nasıl İski hocam bu kadar karın ağrısı makatta kaşınma ağrı zor tuvaleti yapma sık idrara çıkma bazen akıntı bunlar tek sigaraya bağlı olamaz hocam oyleki tüm bunlar benim günlük islerimi yapamaz hale getirdi artık halsizlik yorgunluk vitamin ilacı almazsam daha da kötüyüm kafayı yemek uzereyim hocam basit bir birinci evre hemoroidim var sadece cunku
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karın şişkinliği ve karın ağrılarım var 7 Yıl, 4 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda karın şişkinliği, karın ağrısı, kabızlık, aşırı gaz, sümüksü ve kanlı dışkılama ve makatta kaşıntı gibi yakınmalarınız nedeniyle yapılan kolonoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) tetkikinde hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) belirlendiğini yazmışsınız. Bu yakınmalar: huzursuz bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), Çölyak hastalığı, laktoz tahammülsüzlüğü (intoleransı), kısmi bağırsak tıkanıklığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-dugumlenmesi.html), bağırsak divertiküliti (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...kuler-hastaligi.html), bağırsak dönmesi (volvulus), Crohn hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/inflamatuar-bagirsak-hastaligi-crohn-ulseratif-kolit-vb.html), ülseratif kolit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), Hirschuprung hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), bağırsak tüberkülozu, ailevi Akdeniz ateşi (FMF hastalığı), vb. hastalıklar nedeni ile olabilir. Sizin tekrar ilgili Gastroenteroloji (İç Hastalıkları) Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

Cvp:Karın şişkinliği ve karın ağrılarım var 7 Yıl, 4 Ay önce Karma: 1  
Tesekkur ederim çok çok iyi akşamlar hocam
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 780
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1