Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karın sol trafında guruldama ve çok hafif gerilme
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karın sol trafında guruldama ve çok hafif gerilme
Karın sol trafında guruldama ve çok hafif gerilme 7 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Korhan Bey Merhaba,
Ben size yurtdışından yazıyorum, Yılbaşından beri sol karın tarafımda , sabah uynadığım zaman guruldama ile gaz çıkartma, yemek sonra guruldama , dışkılamada düzensizlik ve bir his ( ağrı yok , sadece gerilme gibi yada parmak ile bastırıyo gibi ) sorunlarım var. Bu problemler olana kadar her gün alkol alan biriydim. Uzakdoğuda yaşıyorum, burada doktora gittim, bana gaz sendromu olduğunu ve alkolu minimum a indirmemi söylediler ve .......................... ( yemekten sonra günde 3 kez ), ......................... ( yemekten sonra gunde 3 kez ) ilaçlarını verdiler , yaklaşık 10 gün kullandım, guruldamam geçti fakat sol karında olan his hala daha geçmedi. Doktor a kontrol e gittiğimde ....................... (yemekten sonra günde 3 kez ) ilacını 2 ay daha kullanmam gerektigini soyledi. Size yazmaktaki amacım buradaki doktorlar çok iyi ingilizce bilmemesinden dolayı emin olamıyorum. Yediklerime dikkat etmem konusunda buradaki doktor bir şey söylemedi. Sizin bu konuda ne öneriniz olabilir. Ciddi bir hastalık olmasından korkuyorum. Teşekkürler.
marmaris (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 15/02/2017 14:21 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karın sol trafında guruldama ve çok hafif gerilme 7 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Ekibimiz başka bir hekimin muayenelerini takiben veya tedavisi altındaki hastaların veya yakınlarının sorularına yorum yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Sosyal medya ve forum üyelerimizin % 65’i il dışı ve yurt dışı hastalardan oluştuğu için, bu hasta grubunda uygulamamızda bir değişiklik yapmamaktayız. Lütfen tedavinizi yürütmekte olan hekime başvurun ve sorularınızı ona yöneltin. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1