Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

göbek fıtığı ameliyatı ve ardından bağırsakta ödem
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: göbek fıtığı ameliyatı ve ardından bağırsakta ödem
göbek fıtığı ameliyatı ve ardından bağırsakta ödem 7 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
Korhan bey merhaba,
Sizi genel cerrah bölümlerini araştırırken buldum.
Annem 7 şubat ‘ta acil olarak göbek fıtığı ameliyatı oldu. (................................ ünv hastanesi doç. ....................................)
Ameliyat’tan çıktıktan sonra doktorun bize verdiği bilgi Bağırsağın bir kısmının fıtığı içine sıkıştığı ve çürüttüğü fakat bağırsağı yıkayarak çürüğü onardıkları yönündeydi. Fakat 48 saatin çok önemli olduğunu aksi taktirde bağırsak ameliyatı olabileceği söylendi. Biz 48 saati doldurduk bir sorun olmadan evimize çıktık fakat annemin şiddettli ağrıları kusması ile 14 şubat akşamı tekrar hastaneye gittik ve orada ilaçlı tomografi çekildi. Sonucunda çürüyen kısmın ödem yaptığını söylediler doktorumuz ben sizi gözetim altında tutmak istiyorum ameliyatın riski var (kilo , Astım vs..) o yüzden takıp edelim dedi bu arada antibıyotık ve ağrı kesiciler verdiler midede biriken suyu almak için burundan hortum ıle midedeye ındıler ağrılar yavaş yavaş kesilemeye başladı (ağrı kesicilerin sayesinde olduğunu düşünüyoruz) Annem hastanede iken tuvaletinide yaptı doktorumuz bunun iyi olduğunu tıkanan yerın açıldığı bilgisini verdi. Bu arada bir daha tomografi yada herhangi bir görüntüleme yapılmadı.
Bizi Cumartesi günü (18 şubat) günü taburcu ettiler fakat annem tuvaletini yaptığ halde sol tarafında hala ağrıları var bazen o kadar şiddetleniyor ki soğuk terler döküyor. (Bu arada annem Meme kanseri tedavisi gördü ve bitti)
Biz elimizdeki tomografi sonuçları ile size gelsek yeterli olurmu ne yapmamız gerekli bilemedik. Yardımcı olursanız memnun oluruz.
senayeronar (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 20/02/2017 13:24 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:göbek fıtığı ameliyatı ve ardından bağırsakta ödem 7 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Annenize geçmiş olsun. Mesajınızda yakın zaman önce kendisinin muhtemelen boğulmuş göbek fıtığı nedeni ile ameliyat geçirdiğini ve halen bazı sorunları olduğunu yazmışsınız. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz sanal ortamda ameliyat sonrası dönemdeki sorunlarla ilgili yorum yapmamaktadır. Lütfen annenizi ameliyat eden cerraha veya ilgili Tıp Fakültesi’ne başvurunuz ve sorularınızı o ekibe yöneltiniz. Acil şifa dileğiyle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1