Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karın gurultusu, mukus, aniden dışkılama hissi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karın gurultusu, mukus, aniden dışkılama hissi
Karın gurultusu, mukus, aniden dışkılama hissi 7 Yıl önce Karma: 0  
merhaba size sorunumu şöyle açıklayım öncelikle karın gurultusu, aniden dışkı gelecek gibi olması, dışkıdan ayrı mukus gelmesi , aniden ishal yada normale dönmesi dışkılarken parmak kullanma , lavobaya çıkdıktan bi saat sonra felan tekrar çıkma gibi sorunlarım var ve bir yere gideceğim zaman ordada gelirmi diye teredütte kalyorum sizce sorunum ne olabilir.
sadi1990 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 5
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 11/03/2017 18:59 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karın gurultusu, mukus, aniden dışkılama hissi 7 Yıl önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda; karın gurultusu sonrasında, aniden dışkılama isteği, mukuslu dışkılama, ishal şeklinde veya normal dışkılama ve parmak desteğiile dışkılama gibi yakınmalarınız olduğunuz yazmışsınız. Bu sorunlar: huzursuz bağırsak sendromu (İBS - www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat apsesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), şiddetli ishal, Crohn hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/inflamatuar-bagirsak-hastaligi-crohn-ulseratif-kolit-vb.html), ülseratif kolit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), kalın bağırsak iltihabı, bağırsak kanseri (kolon kanseri - www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), Çölyak hastalığı, cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), rektum polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), parazit enfeksiyonları (kıl kurdu, vb.) ve radyasyon proktiti (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html) gibi durumlarda gelişir. Bu konuda bir Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya ‘’bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi’’ (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph

Cvp:Karın gurultusu, mukus, aniden dışkılama hissi 7 Yıl önce Karma: 0  
cevabınız için teşekürler fakat sormak istediğim bi sorum daha olcak muayene olmak için hangi bölüm bakar buna gasronoloji mı bakar yoksa farkı bir dal mı hangi bölüme gitmeliyim yardımcı olurmusnuz
sadi1990 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Cvp:Karın gurultusu, mukus, aniden dışkılama hissi 7 Yıl önce Karma: 7  
Sorununuz için bir İç Hastalıkları (Gastroenteroloji) veya Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur.

Saygılar,

Taviloğlu Proktoloji
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
graph

Cvp:Karın gurultusu, mukus, aniden dışkılama hissi 6 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
iç hastalıkları dahiliye bölümüne gittim ve sık lavoboya gittiğimi soyledım benden kan aldılar ve büyük abdes tahlili ,rektoskobi istediler rektoskobiyi yaptırmadım doktor sonuçlara gore ilaç yazıcam dedi fakat ben mukus ve sürekli varmiş gibi hissetiğimi söylemedim bu bir sıkıntı olurmu. kan sonucu kağıtında ön tanı fonksiyonel barsak bozukluğu yazıyodu bu nedir ve rektoskobi önerirmisiniz
sadi1990 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
graphgraph

Cvp:Karın gurultusu, mukus, aniden dışkılama hissi 6 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Size tekrar geçmiş olsun. Önerimiz sonrasında muayene olmanız çok yerinde olmuş. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz başka bir hekimin muayenelerini takiben veya tedavisi altındaki hastaların veya yakınlarının sorularına yorum yapmamaktadır. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi uygun olmadığı gibi, bazı durumlarda işleri daha karmaşık hale getirebilir. Lütfen tedavinizi yürütmekte olan hekime başvurun ve sorularınızı ona yöneltin. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Taviloğlu Proktoloji
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
graph

EN ÜSTSayfa: 1