Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Tam dışkılayamama ve karında ağrı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Tam dışkılayamama ve karında ağrı
Tam dışkılayamama ve karında ağrı 5 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Hocam iyi günler bende 1.5 aydır şöyle bir sorun var.. Tuvalete giriyorum tam dışkılayamıyorum son dışkı makata kadar geliyor ama makattan geçmiyor bende fazla ıkınmayıp temizlenip tuvaletten çıkıyorum bu sefer 40 dk kadar karında ağrı oluyor yavaş yavaş geçiyor bunun sebebi ne olabilir bu arada genelikle iki günde bir dışkılıyorum kabızlık var olduğunu sanmıyorum.
Umuterten (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 01/08/2018 11:49 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Tam dışkılayamama ve karında ağrı 5 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
Karında şişlikte var hafif olarak
Umuterten (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 2
graphgraph
Son Düzenleme: 01/08/2018 11:49 tarafından DrTaviloglu.

Cvp:Tam dışkılayamama ve karında ağrı 5 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Dışkının tam boşalmaması, karında şişkinlik ve karın ağrısı yakınmalarınız: huzursuz bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat yırtığı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), anismus (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/anismus.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), makat kanseri(www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), bağırsağın divertiküler hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...kuler-hastaligi.html), soliter rektal ülser sendromu (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lser-sendromu-2.html) vb. nedenlerle görülür. Bu tür durumda incelemelere detaylı bir makat muayenesi (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...makat-muayenesi.html) ve anoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/anoskopi.html) tetkiki ile başlanır. Sizin bir İç Hastalıkları veya Genel Cerrahi Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Yalnız kolorektal cerrahi ve proktoloji veya bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) konusunda hizmet veren ve bu alandaki tüm ameliyatsız tedaviler ile ameliyatları gerçekleştiren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Son Düzenleme: 01/08/2018 11:50 tarafından DrTaviloglu.

EN ÜSTSayfa: 1