Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makata Gonore krem surerken parmak uzerinden bulaş
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makata Gonore krem surerken parmak uzerinden bulaş
Makata Gonore krem surerken parmak uzerinden bulaş 5 Yıl, 7 Ay önce Karma: 0  
Hocam imkan icin sagolun, gonore tedavisi 1.kutu antibiyotigi bitmesinden 3 gun sonra penisimi elimle yıkadım sonra hemoroid kremimi makatımin icine surdum. Makatimda 2 gun sonra kasinyi basladi(4 gun seyahhette oldugumdan banyo yapamamistim) hemoroid kreminin kaşıntıyı arttırdıgını farkedince bıraktım, simdi gunde 3-4 kez 3 saniye sureyle kaşınıyor. İlk 4 5 gün makatıma peceteyle bastırdıgımda azda olsa sarı renkli ıslanma vardı. Şimdi makatımda fazladan ici boş deriler çıkmış gibi. Kabızlık oldugundan .................................... az alıyprum, bagırsaklarımda hafif sancılı gaz hareketleri var. Şimdi antibiyotik almadım tekrar test yaptıracagım, bagırsak gonore varsa kan tahlilinde enfeksiyon belirtisi çıkarmı. gonore şupesiule tedavi 1 ay oldu testislerdeki kırmızılıklarda hala gonore taşıyormuyumdur ve bunu makatıma bulastırmış olabilirmiyim. Ayrıca penis icin kullandıgım kremi kasıntıyı giderir diye makatıma sürmüstüm krem agzında bakteri yaşar mı?
hastalıkbakma (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 23/08/2018 17:59 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makata Gonore krem surerken parmak uzerinden bulaş 5 Yıl, 7 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz başka bir hekimin veya ekibin muayenesi sonrasında, tanının doğruluğu, sanal ortamda herhangi bir tetkikin gerekliliği, detayları veya sonuçları, bir ilaç, tedavi veya ameliyatın gerekliliği, etkinliği yada olumsuz etkileri gibi konularda yorum yapmamaktadır. Lütfen muayenenizi gerçekleştiren ve ilgili tedaviyi düzenleyen meslektaşımıza veya ekibe başvurun ve sorularınızı onlara yöneltin. Bu tür bir durumda, farklı bir hekimin sanal ortamda görüş bildirmesi işleri daha karmaşık hale getirebilir. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 05/09/2018 15:34 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1