Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Divertikülozis koli ?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Divertikülozis koli ?
Divertikülozis koli ? 5 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
Hocam 25 yaşındayım yaklaşık 7 ay önce mide bulantısı ile genel cerrahiye gittim. Kan testi normal çıktı ve Kontrastlı tüm batın BT ye girdim sigmoid kolon divertikülozis koli? çıktı. Ardından çift antibiyotik ardından kolonoskopi ve endoskopiye girdim bunlarda hiçbir sonuç çıkmadı. Psikolojik diyip antibiyotik verip gönderdiler .
Antibiyotiklerden sonra toparlandım 3-4 ay sol üst kadranda sabit bir ağrı dışında birşey yaşamadım. Aralık ayında tekrar kötü oldum kan testi yapıldı Crp lökosit ve bir kaç değer yüksek çıktı safra çapı 3mm olduğundan yine antibiyotik ve sonra safra ameliyatı oldum kapalı. Ameliyatta midenin diyaframa yapışmış olduğu farkedilip ayrılmış. Tam çözüldü derken ameliyattan önce ile hiçbir fark yok. Şimdi yine iyi değilim bir anda atak şeklinde başlayan yaklaşık 1 2 hafta süren sol tarafta bir ağrı , kabızlık , dışkıda mukus , ateş , lökosit yükselmesi ve crp yüksekliği var.Gitmediğim yer kalmadı kolonoskopide divertikülün atlanabilme ihtimali var mıdır benim ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olur musunuz .
cergin93 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 13/02/2019 13:26 tarafından cergin93.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Divertikülozis koli ? 5 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz, sanal ortamda herhangi bir tetkikin sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Mevcut sorunun aydınlatılabilmesi için; Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Radyoloji ve Patoloji gibi çeşitli uzmanlık dallarının bir arada çalıştığı bir Tıp Fakültesi veya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurmanız yararlı olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1