Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Makatta aniden meydana gelen şişlik ve ağrı
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Makatta aniden meydana gelen şişlik ve ağrı
Makatta aniden meydana gelen şişlik ve ağrı 4 Yıl, 3 Ay önce Karma: 0  
Sayın hocam merhaba,

Herhangi bir sorunum yokken (basur vb) cumartesi günü aniden makatımda fındık büyüklüğünde bir şişlik fark ettim o gün çok fazla ağrı olmamıştı ancak dün ve bugün her hareketimde, dayanılmaz bir ağrı yaşıyorum.yürürken, hapşırma anında, otururken en ufak bir kasılma olduğu anda ağrı başlıyor ancak hareketsiz kalınca ağrı kesiliyor. Bu nedir ve ne yapmam gerekir yardım ederseniz sevinirim.

Saygılarımla,
mehmetyılmaz (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Makatta aniden meydana gelen şişlik ve ağrı 4 Yıl, 3 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Makatta ağrılı şişlik: basur (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat apsesi ve fistülü (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...ve-makat-apsesi.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), kıl dönmesi (www.taviloglu.com/genel-cerrahi/kil-donm...pilonidal-sinus.html), iltihabi bağırsak hastalığı, bekçi veya nöbetçi memeler, makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html), rektal polip (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), makat siğili (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...sigili-kondilom.html), proktit (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/proktit.html), cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), makat sarkması (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...-makat-sarkmasi.html), vb. nedenlerle olabilir. Mevcut sorun için bir Genel Cerrahi Uzmanı’na başvurmanız yararlı olur. Yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konusunda hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda, randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1