Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Sürekli Ikınma Hissi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Sürekli Ikınma Hissi
Sürekli Ikınma Hissi 3 Yıl, 1 Ay önce Karma: 0  
Merhabalar Hocam 6 7 aydır Benim Sürekli Aralıksız hergün. Gün Boyunca Sürekli makatta ıkınma hissim var. Doktora gittim 3 evre hemoroidim olduğunu soyledi hemoroidden olabilir dedi. daha sonrasında lazerle 5 ay önce hemoroidli kısımları yaktı fakat yaralarım iyilestikden sonra durumum yine aynı oldu kolonoskopi yapıldı temiz çıktı gaita kültürü amip dizanteri testlerim yapıldı temiz çıkt. kabız, isal, karın ağrısı Yaşamıyorum. Akşam Yemek den sonra yatarken gaz çikariyorum şişkinlik olmuyor. Boyun veya bel fıtığı yapabilirmi hocam yardımcı olursanız çok sevinirim.
X64 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 18/02/2021 22:50 tarafından X64.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Sürekli Ikınma Hissi 3 Yıl, 1 Ay önce Karma: 7  
Geçmiş olsun. Ekibimiz bir girişim veya ameliyat sonrasındaki sorular ile ilgili sanal ortamda yorum yapmamaktadır. Lütfen ilgili cerraha veya cerrahi ekibe başvurunuz ve sorularınızı onlara yöneltiniz. Hastanın ameliyat sonrasındaki ilk üç aylık dönemde ilgili cerrahın takip ve tedavisi altında olması gerekir. Bu dönemin sonrasında sorunun devam etmesi halinde, yalnız proktoloji (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...i-ve-proktoloji.html) veya ‘’kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi’’ konularında hizmet veren ekibimizden yardım almak istemeniz durumunda randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Kabızlık, dışkılama zorluğu, makat hastalıklarının ameliyatlı ve ameliyatsız tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1