Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Longo mu yoksa TST Starr yöntemi mi?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makat Sarkması
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Longo mu yoksa TST Starr yöntemi mi?
Longo mu yoksa TST Starr yöntemi mi? 8 Yıl, 8 Ay önce Karma: 0  
İyi günler hocam Adana'da kalıyorum bende makatta baskı basınç, tuvalette tam rahatlayamama, tuvalet sonrasında hafif sarkma(şişlik gibi) ve o bölgede koku oluyor. defekografide sarkma sonucu rektumun tam boşalmadığı tespit edildi. iki farklı hocaya gittim biri longo yöntemini diğeri ise tst yöntemini tavsiye etti. çok kararsız kaldım sizce hangi yöntem benim için daha iyi olur? şimdiden çok teşekkür ederim hocam.
serkann (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 14/07/2015 17:19 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Longo mu yoksa TST Starr yöntemi mi? 8 Yıl, 8 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Foruma üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ameliyat önerilen bir hastaya ve yakınlarına ameliyatı ile ilgili açıklamaları farklı bir hekimin değil, bizzat ameliyatı gerçekleştirecek olan hekimin yapması gerekir. Cerrahlar ameliyat öncesinde hastalarını ve yakınlarını, ameliyat tekniklerin farklılıkları, avantaj ve dezavantajları ve olası komplikasyon oranları, ameliyatın sonuçları ve vücutta oluşturacağı değişiklikler, ameliyat sonrasında gerekebilecek tedaviler ve eğer varsa ameliyatsız tedavi yöntemleri hakkında bilgilendirirler. Ameliyatların sonuçları; hastanın mevcut durumuna, olası risk faktörlerine, seçilen cerrahi yönteme, tercih edilen anestezi yöntemine, uygulayan cerraha, uygulanan merkeze, kullanılan araç, gereç ve teknolojiye göre değişkenlikler gösterebilir. Bu nedenlerle, farklı bir cerrahın ameliyat hakkında görüş bildirmesi, telkinlerde bulunması veya ileri sürülen değişik hekim görüşleri için hakemlik yapmasının, tedaviye olumsuz etkileri olabilir. Lütfen size ameliyat öneren meslektaşlarımıza başvurunuz ve mevcut sorularınızı aktarınız. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1889
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 14/07/2015 17:19 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1