Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Basur ameliyatı sonrası makat kanseri çıkar mı?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Basur ameliyatı sonrası makat kanseri çıkar mı?
Basur ameliyatı sonrası makat kanseri çıkar mı? 11 Yıl, 6 Ay önce Karma: 1  
Değerli hocam, öncelikle bu tür bir soru ile sizi rahatsız ettiğim için kusuruma bakmayın. Gaziantep’te yaşayan 32 yaşında bir erkeğim ve bende 9 seneden beri basur sorunu var. Ne doktorlara gittim ama derdime derman olamadılar. Sonuçta iki farklı doktor buna mutlaka ameliyat gerekir dedi. Bende ameliyattan çok korkuyorum, zira yine basur sorunu olan bir yakınıma bir cerrah, sakın ameliyat olma çünkü basur ameliyatı olanlarda daha sonra makat kanseri çıkıyor demiş. Ne dersiniz ben bu basur ameliyatını olursam bende de makat kanseri çıkar mı?
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Basur ameliyatı sonrası makat kanseri çıkar mı? 11 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Öncelikle, size geçmiş olsun, bahsettiğiniz konu bize sık olarak yöneltilen bir soru olup makat ameliyatları sonrası (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...yatlari-sonrasi.html) linkinde ele alınmıştır. Basur ameliyatından (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html) sonra bir hastada makat kanseri gelişmesi beklenmez. Zaten altta yatan makat kanseri (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastaliklari/makat-kanseri.html) olan bir hasta, kendisinde basur olduğunu zannederek tedaviyi geciktirirse problem olur. Sizin sorununuzun ne olduğunun anlaşılabilmesi için bir Genel Cerrahi Uzmanı'na muayene olmanız yararlı olur. Kolorektal cerrahi ve proktoloji ile ilgili tüm ameliyatsız ve ameliyatlı tedavileri gerçekleştiren ekibimizden yardım almak isterseniz randevu hattımızı (www.taviloglu.com/iletisim.html) arayabilirsiniz.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü

www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1