Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Hemoroid (Basur) Problemi
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Hemoroid (Basur) hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Hemoroid (Basur) Problemi
Hemoroid (Basur) Problemi 10 Yıl, 2 Ay önce Karma: 0  
Hocam benim hemoroid hastalıgım var. İç basur oldugunu düşünüyorum, büyük abdest sırasında dışarı cıkıyor ve tuvaletten sonra tekrar iceriye giriyor. hiç doktora gitmedim daha doğrusu doktora gitmeye korkuyorum, Kolonoskopi felan cok korkutucu geliyor cok fazla cekiniyorum. ayrıca söylemek istedigim size sormak istediğim konu şu

büyük abdeste cok fazla cıkıyorum. mesela 1 tane elma yiyiyorum, büyük abdest ihtiyacı geliyor ve cok az dışkılama oluyor, daha sonra 1 saat sonra başka birşey yesem yine tuvaletim geliyor. bu durumdan da cok korkuyorum ne oldugunu tam olarak bilmiyorum doktora gitmeye de cok cekiniyorum, konyada yaşıyorum cok fazla doktor var ama gerçekten korkudan dolayı gidemiyorum. bu cok fazla büyük abdeste cıkmak kolon kanseri ile ilgili olabilir mi ? yani tam rahatlayamıyorum birşeyler yedigim zaman hemen tuvaletim geliyor. ve bu durum 8-9 yıldır böyle hep aynı durumdan muzdaribim, sizin de calısmalarınızı yakından takip ediyorum sizi cok seviyorum, ekonomik gücüm yerimde olsa size tedavi olmaya gelebilirim ama ekonomik nedenlerden ve cok uzak oldugunuz icin size gelmem imkansız. beni rahatlatacak birkaç kelime söz söylerseniz cok memnun olacagım teşekkür ediyorum

konyadan sevgilerle
............... .........................
serdarserdar1 (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 05/02/2014 23:12 tarafından DrTaviloglu.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Hemoroid (Basur) Problemi 10 Yıl, 2 Ay önce Karma: 7  
Sürekli ıkınma veya dışkılama hissi: kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), makat çatlağı (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...lak-anal-fissur.html), hemoroid (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../hemoroid-basur.html), makat apsesi (www.hemoroiduzmani.com/159/hemoroid-ile-...ar/makat-apsesi.html), şiddetli ishal, Crohn hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/inflamatuar-bagirsak-hastaligi-crohn-ulseratif-kolit-vb.html), ülseratif kolit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), kalın bağırsak iltihabı, huzursuz bağırsak sendromu (İBS - www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), bağırsak kanseri (kolon kanseri - www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), Çölyak hastalığı, cinsel temasla bulaşan makat hastalıkları (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik...at-hastaliklari.html), rektum polipleri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...irsak-polipleri.html), parazit enfeksiyonları (kıl kurdu, vb.) ve radyasyon proktiti gibi durumlarda gelişir. Bu konuda yaşadığınız ilde bir Gastroenteroloji Uzmanı’na muayene olmanız yararlı olur. Kolonoskopi tetkiki (www.taviloglu.com/endoskopi/kolonoskopi.html) ile sorununuz kolaylıkla açıklığa kavuşturulabilir.

Saygılarımla,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.taviloglu.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.genelcerrah.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.drtaviloglu.tv
www.robotcerrahisi.com
www.safratasi.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.barsakcerrahisi.com
www.hemoroidbilgisi.com
www.makatkanamasi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.hemoroidnedir.tv
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
twitter.com/hemoroiduzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1