Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

perianal apsenin drenajı sonrası
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
Makatta Apse ve Fistül hakkında her şeyi sorabileceğiniz bölüm.
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: perianal apsenin drenajı sonrası
perianal apsenin drenajı sonrası 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Hocam ben iki hafta önce yurtdışında ameliyat oldum Apsenin drenajı sonrası akıntı şimdiye kadar devam etti Çok aşırı tendrüdiyot sürdüm ve oturma bayolarında kullandım, bazen 6 saate bir damla kadar akıntı oluyor, bu sonda ise kırmızı kan rengine dönük bir damla akıntı oldu sizi yormayayım, fistül oluşmasından korkuyorum
Şu ana kadar olan süreç normal mi? Ve ne kadar sürer? Memleketim soğuk ne tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim,
yunus (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Son Düzenleme: 28/07/2010 00:28 tarafından yunus.
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:perianal apsenin drenajı sonrası 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Size çok geçmiş olsun. Web siteme üye olurken de belirtildiği gibi, ben etik kurallar gereği başka bir hekimin tedavisi altında olan hastalara veya bir Genel Cerrahi Uzmanı tarafından gerçekleştirilen ameliyatla ilgili sorulara sanal ortamda yorum yapmıyorum. Lütfen ameliyatınızı gerçekleştiren cerrah veya cerrahi ekip ile irtibata geçiniz. Acil şifalar dilerim.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph

Cvp:perianal apsenin drenajı sonrası 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 0  
Sevgili hocam, ben de öğretmen olarak başka arkadaşlarımın metotlarına yorum yapmam ama öğrencimi cevapsızda bırakmam. Operasyonu Pakistanlı ve Arap iki doktar gerçekleştirdi onların ilgi ve alakaları takdire şayandı. İngilizcem zayıf olduğu için ve ikinci bir iletişim şansım olmadığından dolayı size sordum. Teşekkür ederim.
yunus (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph

Cvp:perianal apsenin drenajı sonrası 13 Yıl, 9 Ay önce Karma: 1  
Değerli hocam, yerden göğe kadar haklısınız, öğretmen daima öğrencilerine yol gösterir, bende 16 yıllık öğretim üyesi olarak bu ilkenize sonuna kadar katılıyorum. Ancak, doktor ile hasta ilişkisi, öğrenci ile öğretmen ilişkisinden çok farklıdır. Burada benim size yanıt vermeme nedenim bilgimi sizden esirgemek değil, sanal ortamda endişelerinize yanıt vermeyeceğimden. Makat apselerinin % 50 oranında makat fistülüne dönüştüğünü biliyoruz, ancak diğer sorularınızın cevaplarını alabilmek, hemde kendinizi bir kontrol ettirmek için bulunduğunuz yerde bir Genel Cerrahi Uzmanı'na muayene olmanızı öneririm.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Uzmanı
admin (Ziyaretçi)
Platinum Boarder
Gönderiler: 446
graphgraph

EN ÜSTSayfa: 1