Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

Karın ağrısı apandisit ameliyatım ile ilgili mi?
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: Karın ağrısı apandisit ameliyatım ile ilgili mi?
Karın ağrısı apandisit ameliyatım ile ilgili mi? 8 Yıl, 6 Ay önce Karma: 1  
Merhaba sayin Dr. Taviloğlu,

Ben yaklaşık 2014 kış aylarda apandisit amilyati oldum.
Dün bir siddetli bir ağrı oldu affederseniz lababoyda büyük yaparken cok sıktım kendimi o dakkadan sonra siddetli agrilarim oldu hem amilyat yeri hemde diger tarafda agriyi hissediyorum. Sizden ricam bilgi verirmisiniz ne olabilir sizce? Aile sorunlar yuzunden hastaneye gidemiyorum.. lütfen bana yardimci olun

Saygilarla
hasta sorunu (Kullanıcı)
Platinum Boarder
Gönderiler: 787
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:Karın ağrısı apandisit ameliyatım ile ilgili mi? 8 Yıl, 6 Ay önce Karma: 7  
Karın ağrısı: huzursuz bağırsak sendromu (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...girsak-sendromu.html), kabızlık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ik-konstipasyon.html), divertikül (www.taviloglu.com/mide-hastaliklari/gastrit-ve-ulser.html), bağırsak düğümlenmesi (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...ak-dugumlenmesi.html), bağırsaktaki yapışıklıklara (adhezyon) bağlı tıkanıklık (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...sak-yapisikligi.html), fıtık boğulması, iltihabi bağırsak hastalığı (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html), bağırsak kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/bagirsak-kanseri.html), rektum kanseri (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/rektum-kanseri.html), ülser, pankreatit, safra kesesi iltihabı, gastrointestinal stromal tümör (GİST), karsinoid tümör, lenfoma, mezenter tümörü, mide kanseri, nöroendokrin tümörler, sindirim sistemi melanomları, sindirim sisteminin diğer tümörleri, sürrenal adenomu vb. çeşitli nedenlere bağlı olabilir. Sizin yakınmalarınız için bir İç Hastalıkları Uzmanı’na başvurmanız yararlı olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Dr. Korhan Taviloğlu
Genel Cerrahi Profesörü
www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroidbilgisi.com
www.makattacatlak.com
www.hemoroiduzmani.com
www.kildonmesisikayeti.com
www.kanserbilgileri.net
www.kansercerrahisi.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.facebook.com/Tavilogluproktoloji
twitter.com/hemoroiduzmani
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1