Hoşgeldiniz, Ziyaretçi
Lütfen Giriş ya da Kayıt.    Kayıp Parola?

ülserstif kolit ve makat kenarındaki şişlik
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
EN ALTSayfa: 1
BAŞLIK: ülserstif kolit ve makat kenarındaki şişlik
ülserstif kolit ve makat kenarındaki şişlik 6 Yıl, 11 Ay önce Karma: 0  
Hocam İyi Günler!

yaklasik 3 hafta once makat bolgemdeki bir sislikten dolayi ozel bir hastanede genel cerrahi bolumune basvurdum. muayene sonucu dr sigmoidoskopi talep etti sonrasinda kalin bagirsak icindeki sislikten parca alip lab. gonderdiler. gelen sonuc uyarinca ulseratif kolit teshisi kondu ancak daha once herhangi bir kanama ishal ya da kabizlik sikayetim yoktu sadece gunde birden fazla buyuk tuvalete cikiyodum. esas sikayetim makat bolgemdeki sislik aceba yanlis bir teshis mi kondu bu sisligin hemoroid ya da baska bir rahatsizlikla iliskisi var mi suphe icerisindeyim. devlet hastanesine de gittim ordaki genel cerrah bolumundeki dr da ilaclari kullanmaya devam et dedi. makat bolgesinden lavman seklinde uygulanan iki adet ilac kullaniyorum ve 3 hafta gecmesine ragmen makat bolgemdeki sislik aynen duruyo hic bir degisim gostermesi dahasi kullandigim ilaclarin yan etkisi sanirim vucudumda kizariklar var. moral olarak cok kotu durumdayim 35 yasinda 178 boy 62 kilodayım kamuda calisiyorum bazi zamanlar otururken cok rahatsizlik veriyo uzun sure oturdugumda ve arada kasinti yapiyo hala dogru teshis mi yoksa baska bi rahatsizlik mi bu bilemiyorum farklı bir dr a basvurmalı mıyım aceba?
erso (Kullanıcı)
Fresh Boarder
Gönderiler: 1
graphgraph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

Cvp:ülserstif kolit ve makat kenarındaki şişlik 6 Yıl, 11 Ay önce Karma: 7  
Size geçmiş olsun. Mesajınızda, makatta şişlik (www.taviloglu.com/makat-bolgesi-hastalik.../makatta-sislik.html) yakınması ile başvurduğunuz sağlık kurumunda sigmoidoskopi (www.taviloglu.com/endoskopi/sigmoidoskopi.html) uygulandığını ve ülseratif kolit (www.taviloglu.com/bagirsak-hastaliklari/...eratif-kolit-vb.html) tanısı aldığınızı ve bu yönde tedavi kullanmakta olduğunuzu belirtmiş. Bazı yakınmalarınızın düzelmemesi nedeniyle ekibimizden tanının doğruluğu konusunda görüş talebinde bulunmuşsunuz. Üyelik aşamasında açıkça belirtildiği gibi, ekibimiz, sanal ortamda herhangi bir tetkikin sonuçları üzerinde yorum yapmamaktadır. Sanal ortamda size ‘’içiniz rahat olsun, bu tanı doğru ve tedaviye devam edin’’ veya ‘’size yanlış tanı konulmuş, o ilaçları bırakın ve şu ilaçları kullanın’’ gibi iddialı bir açıklama yapılamaz. Bu nedenle, sağlık konusunda bir şüphe olması durumunda uygun yaklaşım, sanal ortamda veya telefonla bir soruna yanıt aramak yerine, farklı bir hekime muayene olarak ikinci görüş almaktır. Kamu çalışanı olmanız nedeniyle, bu hizmeti kamuya ait bir eğitim ve araştırma hastanesi veya Tıp Fakültesi’nden almanız uygun olur. Acil şifa dileğimle.

Saygılar,

Prof. Dr. Korhan Taviloğlu
Taviloğlu Proktoloji
Bağırsak ve makat hastalıkları tedavisi

www.taviloglu.com
www.tavilogluproktoloji.com
www.genelcerrah.com
www.drtaviloglu.tv
www.hemoroiduzmani.com
www.facebook.com/drtaviloglu
www.twitter.com/DrTaviloglu
tr.linkedin.com/in/drtaviloglu
plus.google.com/101286043113581809324
www.instagram.com/tavilogluproktoloji
www.dailymotion.com/DrTaviloglu
www.youtube.com/drtaviloglu
www.dailymotion.com/hemoroiduzmani
www.youtube.com/hemoroiduzmani
www.facebook.com/HemoroidUzmani
DrTaviloglu (Yönetici)
Yönetici
Gönderiler: 1899
graph
Şu An Sitede Değil Kullanıcı bilgilerini görmek için tıklayın
Herkesin yazı yazması yönetici tarafından engellenmiştir.

EN ÜSTSayfa: 1